Cyfrowe wycinanie folii samoprzylepnej

Folia samoprzylepna jest jednym z najpopularniejszych nośników reklamowych. W naszej ofercie znajdą Państwo cięcie folii cyfrowej w formie wektorowej. Jest to już standard, jeśli chodzi o produkcję oznaczeń krótko- i długoterminowych. Znaki firmowe, znaki w biurach, biurach i na uniwersytetach. Działy promocyjne w sklepach spożywczych i marketach budowlanych. Naklejki podłogowe z antypoślizgowym laminatem. Tak, są niezbędnymi elementami nowoczesnej komunikacji wizualnej. Cięcie folii samoprzylepnej pozwala na wykonanie wielu elementów graficznych w przestrzeni użytkowej.

Wycinanie, obieranie i na końcu: folia transportowa

Wycięcie napisów z folii samoprzylepnej to dopiero początek całego procesu. Następnie trzeba usunąć zbędne elementy i przykryć wycięte elementy folią lub papierem transportowym, aby umożliwić łatwą aplikację.

Napisy, znaki, logotypy

Rozpoznanie znaków rejestracyjnych nadrukowanych wraz ze wzorem pozwala nam na precyzyjne wycięcie drukowanej folii. Dzięki tej funkcji możemy uzyskać ciekawe efekty na materiale, który został wcześniej wydrukowany. Dodatkowo możemy drukować białym tuszem na przezroczystej folii. Pozwala to na produkcję naklejek przyklejonych po wewnętrznej stronie.

Idealny plik do wycinania:

  • grafika w skali 1:1
  • plik w formacie: dxf lub pdf
  • nie wycinamy z plików otwartych: PSD, AI, CDR i podobnych

Jak przesłać duży plik?

Pliki większe niż 10 Mb najlepiej przesyłać przez dysk sieciowy typu https://wetransfer.com

Projekt graficzny

Możemy wesprzeć Cię naszymi usługami graficznymi, na przykład przy projektowaniu i sprawdzaniu plików do druku. Potrzebujesz projektu: skontaktuj się z nami

W jaki sposób wycinamy folie samoprzylepne?

Najprościej to zobaczyć. Tutaj akurat w akcji ploter Summa.

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy przy złożeniu zamówienia? Jesteśmy tu dla Ciebie! Nie czekaj skontaktuj się z nami