/ / / Folia Easy Dot

Folia Easy Dot

90.00 

Folia Easy Dot. Ponieważ preferujemy wycene indywidualną. Skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie mailem na adres: biuro@drukwroclaw.pl

Darmowa dostawa powyżej 500 zł netto

  • Done Szybka dostawa!
  • Done Od jednej sztuki
  • Done Prześlij swój własny projekt!
  • Done Różne opcje wykończenia!

Opis

Dzięki „łatwej kropce” przyklejasz sam, bez bąbli.

Easy dot to profesjonalnie wyglądająca folia, którą można łatwo i szybko zamontować na oknie czy witrynie sklepu (bez bąbli i specjalistycznej wiedzy). W ten sposób możesz na przykład umieścić nazwę lub logo swojej firmy w oknie swojej firmy, osobiście, nie korzystając z profesjonalnej firmy montażowej.

Jakie są zalety łatwej kropki?

Przymocowanie folii Easy Dot do okna jest znacznie mniej inwazyjne niż klasyczne wyklejanie okna. Nie dość, że jest to o wiele tańsze, to możesz również łatwo wymienić naklejkę na inną, jeśli dokonasz zmian w swojej firmie.

Folię Easy dot można łatwo zawiesić samodzielnie w ciągu kilku minut. Bez stosowania dodatkowego kleju, ponieważ folia jest samoprzylepna. Ponieważ łatwo jest zawiesić naklejki na oknie bez pęcherzyków powietrza, możesz nadać swojemu oknu bardzo profesjonalny wygląd przy niewielkiej interwencji.

Do czego możesz użyć tych naklejek?

Umieszczając nazwę lub logo swojej firmy w oknie, sprawisz, że będzie ono wyraźnie widoczne dla klientów, gdzie znajduje się Twoja firma. Nie muszą długo szukać i przeglądać numerów domów, ale odnajdują Cię na pierwszy rzut oka. Każdy, kto przejdzie obok Twojej firmy, zobaczy Twoją naklejkę.

Możesz również wydrukować godziny otwarcia na naklejce na okno i powiesić ją na oknie lub drzwiach. W ten sposób Twoi klienci od razu wiedzą, kiedy mogą do Ciebie dotrzeć. Ponieważ naklejka jest bardzo łatwa w montażu i usunięciu, możesz na przykład dostosować swoją naklejkę na okno okresowo.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Folia Easy Dot”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *