drukarnia wroclaw

Jako drukwroclaw.pl zajmujemy się głównie szeroko pojętym cyfrowym drukiem reklamowym. Z pozoru banalne zadanie jakim jest druk i jego obróbka powoduje, że używamy markowych ploterów drukujących i wycinających. Nasza drukarnia posiada zaawansowane maszyny, które dają duże możliwości wykonywania wysokiej jakości produktów w różnych wielkościach, w różnych kształtach, na różnych surowcach.

Jesteśmy zaufaną drukarnią dla wielu firm i osób prywatnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w druku wielkoformatowym i usługach okołodrukarskich, posiadamy know-how i możliwości, aby zrealizować większość zamówień o dowolnym rozmiarze.

Jeżeli potrzebna Ci profesjonalna drukarnia Wrocław  gdzie oferuje się wysoki poziom świadczonych usług  i atrakcyjne ceny to zapraszamy do kontaktu

Szybkość i jakość w jednym

Działamy od roku 2008. Robimy wiele rzeczy, od prostych wydruków po bardziej skomplikowane. Realizujemy pomysły – Twoje i nasze. Można nam zlecić wiele zadań – od całkiem prostych, na które po prostu szkoda czasu, bo bardziej skomplikowane, wymagające specjalnej wiedzy czy umiejętności. Drukarnia Drukwroclaw jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku druku projektów nie tylko reklamowych. Zapewnia duży wybór materiałów, różnorodność i wysoką jakość.

Jesteśmy producentem, nie pośrednikiem. Wykonujemy różne produkty, na różne okazje. Mamy niskie ceny i proste zasady.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy umożliwiający jakościowy wydruki, duży wybór surowców, na których jest wykonywany druk a także maszynowe docięcie do zadanego kształtu.

Przygotowujemy wysokiej jakości materiały:

W jaki sposób drukujemy plakaty lub folie?

Najprościej to zobaczyć. Przykład druku na jednym z ploterów. Tutaj akurat w akcji ploter solwentowy Epson SC40610

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy przy złożeniu zamówienia? Jesteśmy tu dla Ciebie! Nie czekaj skontaktuj się z nami