Dlaczego my

Zajmujemy się szeroko pojętym drukiem reklamowym wielkoformatowym (LFP). Z pozoru banalne zadanie jakim jest druk i jego obróbka powoduje, że posiadamy zaawansowane plotery drukujące i wycinające. Nasza drukarnia posiada maszyny, które dają duże możliwości wykonywania wysokiej jakości produktów w różnych formatach, w różnych kształtach, w różnych ilościach. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przy różnych tematach przekuwamy w realną pomoc. Nie drukujemy na wszystkim, specjalizujemy się w druku na foliach.

ploter kongsberg drukwroclaw
druk wielkoformatowy wrocław

Nowe technologie

Nikt nie lubi bladych wydruków czy folii co się odkleja. W związku z tym,  że używamy markowego sprzętu (druk Epson, wykończenie na Kongsbergu) i nie oszczędzamy materiałach czy tuszach, wydruki są trwałe, nasycone (soczyste). Drukarnia wielkoformatowa Drukwroclaw jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku druku projektów graficznych. Zapewniamy dużą różnorodność podłoży, wysoką jakość oraz pełną możliwość indywidualizacji. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej drukarni z Wroclawia to zapraszamy do kontaktu!

Co z nami zyskasz?

Podpowiemy odpowiednią technologię (nie dlatego że nam się wydaje), doradzimy najciekawszy materiał lub inne możliwe rozwiązania odpowiednie dla Twojego zamówienia. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie grafiki, druku na foliach, wyklejania pcv, plotowania folii, wyklejanie szyb, cięcia grafiki po obrysach, frezowania i wielu innych. Zapewniamy pomoc w przygotowaniu plików.