Gdy potrzebujesz wysokiej jakości druku, ale nie masz czasu czekać, aż tradycyjne drukarki offsetowe zakończą zadanie, przyjęcie bardziej nowoczesnego podejścia może być kompleksowym rozwiązaniem dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie drukowania. Istnieje alternatywa: najnowocześniejszy obecnie druk cyfrowy.

1. Jakość druku cyfrowego przewyższająca konkurencję

Technologia druku cyfrowego znacznie się rozwinęła w ciągu ostatnich kilku lat. Jego jakość dorównuje jakości druku offsetowego. W rzeczywistości nowe funkcje, takie jak punktowy lakier z połyskiem i biały toner do druku, otworzyły szereg nowych, nowoczesnych wykończeń do wyboru.

2. Ekonomiczny z krótszym czasem konfiguracji

W przypadku małych nakładów druk cyfrowy jest o wiele bardziej opłacalny. Druk cyfrowy zajmuje mniej czasu na konfigurację — wymaga mniej godzin pracy — i może w ten sposób przenieść oszczędności na Ciebie.

3. Krótszy czas realizacji dzięki drukowi cyfrowemu

Druk cyfrowy to najlepszy wybór w przypadku pilnych zadań. Chociaż prędkość drukowania może być mniejsza niż w przypadku maszyn offsetowych , czas przygotowania i konfiguracji jest znacznie krótszy, co pozwala drukarni cyfrowej na szybsze wydrukowanie zamówienia.

4. Dzisiejsza technologia cyfrowa obsługuje szeroką gamę dokumentów

Druk cyfrowy rozwijał się od niepamiętnych czasów. Najnowocześniejsza technologia druku cyfrowego umożliwia teraz drukarniom cyfrowym obsługę wielu rodzajów i grubości papieru, w tym zarówno przezroczystych, jak i metalicznych.

5. Wizytówki stworzone za mniej

Druk cyfrowy obniżył obecnie koszty produkcji pełnokolorowych (CMYK) wizytówek . Dzięki drukarce cyfrowej możesz uzyskać karty o tej samej lub lepszej jakości za znacznie mniej.

6. Ciesz się możliwościami zmiennych danych

Dzięki drukowi cyfrowemu możesz dostosować każdy element za pomocą nazw, adresów, kodów lub czegokolwiek innego, czego potrzebujesz.

7. Najlepszy wybór dla mniejszych ilości

Wiele firm nie potrzebuje ogromnej liczby ulotek ani wizytówek . Dzięki drukarce cyfrowej nie będziesz musiał ponosić horrendalnych kosztów za minimalne ilości przedmiotów, które lądują gdzieś w kącie i zbierają kurz. Zapłacisz tylko za to, czego potrzebujesz i wtedy, gdy tego potrzebujesz.

8. Idealne kopie

W przypadku druku cyfrowego pierwsza sztuka będzie dokładnie taka sama jak ostatnia. Twoje zamówienie będzie zatem dokładną kopią.

9. Idealne rozwiązanie do drukowania serii testowych

Załóżmy, że Twoja firma chce wypróbować nową broszurę. Chcesz przekazać to w ręce potencjalnych klientów, aby zobaczyć, jak skuteczne jest, ale nie chcesz płacić rachunku za ogromną ich liczbę, dopóki nie rozwiążesz problemów. Dzięki drukowi cyfrowemu możesz zaprojektować projekt testowy, wydrukować tylko kilka i przetestować je. Jeśli stwierdzisz, że zmiana kilku słów tu, zdjęcia tam zwiększy jego skuteczność, możesz wprowadzić te zmiany, wydrukować nową wersję i przetestować ponownie.

10. Bezpośrednio z e-maila do druku

Dzięki technologii cyfrowej nie musisz nawet tracić czasu w ciągu dnia na pójście do drukarki. Po prostu dołącz swój projekt do wiadomości e-mail, wyślij go do drukarni, a projekt zostanie wydrukowany w mgnieniu oka.

Jak drukujemy?

Poniżej przykład druku na jednej z drukarek

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy przy złożeniu zamówienia? Jesteśmy tu dla Ciebie! Nie czekaj skontaktuj się z nami

Dziesięć najważniejszych powodów, dla których warto pokochać druk cyfrowy